POWRÓT

[EN] 

EKSPORT

AKTUALNOŚCI    ARCHIWUM    KONTAKT   


kontury.

wrocławskie targi sztuki użytkowej



kontury.
wrocławskie targi sztuki użytkowej

sobota, 25 października 2014 godz. 11:00-19:00

Browar Mieszczański
ul. Hubska 44-48, 50-502 Wrocław

Zapraszamy na inaugurację premierowych targów sztuki użytkowej kontury., która odbędzie się 25 października w Browarze Mieszczańskim we Wrocławiu.

Design z pasją

Sztuka użytkowa to przede wszystkim wyjątkowe, niepowtarzalne meble i przedmioty codziennego użytku oraz pomysły na to, jak w niebanalny sposób aranżować wnętrza. A zajmują się nią ludzie zaangażowani w swoją pracę, która na ogół jest ich pasją i sposobem na życie jednocześnie. Wrocławskie targi sztuki użytkowej kontury. pozwolą odwiedzającym nie tylko na zakup oryginalnych przedmiotów, są także okazją do spotkań z twórcami oraz projektantami i poznania indywidualnej historii stojącej za każdym produktem. Dzięki temu wyroby nabierają jeszcze bardziej indywidualnego charakteru, co zdecydowanie wyróżnia je od efektów masowej produkcji. – Każdy z naszych wystawców ma własną ścieżkę, która niekoniecznie prowadzi od szkoły artystycznej do galerii sztuki. Niektórzy, aby realizować swoje nietuzinkowe pomysły podjęli ryzyko porzucając np. pracę w korporacjach. - opowiada Jakub Kurowski, jeden z organizatorów targów kontury.


Projekt Drewno

Jak zrobić stół z historią

Październikowa impreza odbędzie się w Browarze Mieszczańskim, miejscu w którym sztuka użytkowa prezentuje się wyjątkowo ze względu na sąsiadujące galerie oraz pracownie artystyczne. Kontury. to nie tylko przedmioty, ale również profesjonalne doradztwo od dekoratorek wnętrz, które podpowiedzą co zrobić, aby piękne meble i nietuzinkowe dodatki prezentowały się należycie. Odwiedzający targi kontury. mogą się spodziewać wielu funkcjonalnych, estetycznych i niemasowych produktów, z których każdy ma swoją własną historię, ukształtowaną przez niezliczone godziny ciężkiej pracy na drewnie, szkle, skórze i metalu. – Targi mają za zadanie promować sztukę użytkową, ale jednocześnie są doskonałą okazją dla gości, aby zakupili unikatowe przedmioty – dodaje Jakub Kurowski z targów kontury. Jakie konkretnie przedmioty będzie można zobaczyć i zakupić? Przekonamy się już 25 października.

Wstęp: 5 zł

Informacje o szczegółach wydarzenia i kolejnych wystawcach podawane są na bieżąco na fb projektu:
www.facebook.com/targikontury

Partner: Galeria Dizajn BWA Wrocław


Projekt Drewno

2014-10-23

komentarze do wydarzenia [0]





dodaj komentarz


BWA Wrocław - Galerie Sztuki Współczesnej
ul. Wita Stwosza 32
PL 50-149 Wrocław
tel. 071/790-25-82
e-mail: info@bwa.wroc.pl

projekt strony © twożywo

starsza wersja strony