Flirt z Awangardą – warsztat z Beatą Filipowicz

14.02.2018 17:00
Galeria Awangarda, ul. Wita Stwosza 32

Flirt z Awangardą

warsztat z Beatą Filipowicz

zapisy:  p.scislowska@bwa.wroc.pl 

 

Warsztat odbywa się w ramach wystawy MY'17. Najlepsze dyplomy ASP. 

 

 


proj. Beata Filipowicz

Jesteś neurotycznym singlem lub singielką? Słuchasz nikomu nieznanych gatunków muzycznych, interesujesz się niezrozumiałą sztuką współczesną i prawie cały czas ubierasz się wyłącznie na czarno? Znamy to.

Dobijają Cię zbliżające się Walentynki. Wszędzie te serca, kicz, róż i do porzygania słodko mizdrzące się pary. Mamy to samo.

Niestety świat skonstruowano tak, że Adam miał swoją Ewę, Cezar Kleopatrę, Bolek Lolka, Nergal Dodę, John Lennon Yoko Ono, a Bill Clinton… no właśnie! Podobno All is Full of Love. Zamierzamy to sprawdzić i zmierzyć się z karkołomnym zadaniem znalezienia drugiej połówki.

Wraz z Beatą Filipowicz– autorką „Kroniki wypadków miłosnych” będziemy tworzyć ogłoszenia matrymonialne 14 lutego, w przestrzeni galerii Awangarda BWA Wrocławwraz z wszystkimi spragnionymi miłości, którzy odwiedzą nas w tym czasie, stworzymy oryginalną tablicę towarzyskich anonsów. Metodą kolażu, jak kto potrafi i prawie zupełnie na serio. W czasach Tindera, Grindra, E-Darling i Sympatii.pl wrócimy do tradycyjnej formy. Wszak miłości trzeba szukać wszelkimi sposobami. Tych co swoją drugą połówkę już znaleźli zapraszamy do wspólnego tworzenia kartek walentynkowych.

Przyjdź. Zaanonsuj lub wyapoteozuj się. Oddaj serce w dobre ręce, poznaj Samicę Alfa i Niewolnika Miłości. Czekamy:

Środa, 14.02. (wstęp free)

punkt tworzenia ogłoszeń czynny 12:00 – 20:00, warsztat z artystką rusza o godzinie 17:00

Warsztat towarzyszy wystawie MY’17. Najlepsze dyplomy ASP we Wrocławiu. 

...