joga sztuki #3


Po raz kolejny zapraszamy Was na niezwykłe, muzyczno-relaksacyjne wydarzenie do galerii Studio BWA Wrocław!

Joga Sztuki to cykliczne spotkania, podczas których wspólnie oddajemy się ćwiczeniom prowadzonym przez Gosie „Gukę” Proć, a towarzyszy temu ścieżka dźwiękowa stworzona przez Wojtka Furmaniaka. Jesień to idealny czas, by przygotować się na nadejście zimy. Zatrzymaj energię nagromadzoną latem, wzmocnij się przed długimi zimowymi miesiącami.

Wstęp bezpłatny, liczba miejsc ograniczona, obowiązują zapisy. 


czwartek, 25.10.2018, godz. 19.00 

galeria Studio BWA Wrocław
ul. Ruska 46a/301 (II piętro, domofon nr 5)

Prosimy o wcześniejsze zapisy pod adresem: k.sega@bwa.wroc.pl (w tytule maila prosimy wpisać JOGA SZTUKI, w treści podać swoje imię i nazwisko).

Prosimy również o przyniesienie ze sobą maty, czegoś ciepłego (z długim rękawem) i skarpet oraz poinformowanie nas wcześniej o kontuzjach lub alergiach.

Gosia Proć to wrocławianka mieszkająca w Zurychu, lecz zakochana w Stambule, w którym mieszkała przez chwile i dokąd wraca co roku po inspiracje. Obecnie, Guka prowadzi zajęcia jogi w Zurychu, w szkole Yoga Tribe. Joga, choć obecna jest w jej życiu od dawna, zupełnie zawładnęła jej codziennością, gdy ponad rok temu ukończyła kurs nauczycielski w szkole POP UP YOGA w Zurychu.

www.instagram.com/guka_pitu

Wojtek Furmaniak – didżej, promotor muzyczny z Wrocławia, członek kolektywu Food Think Tank, autor muzyki do projektów grupy oraz filmu „Korzeń”, odpowiedzialny za projekty „Odcinka” oraz „Joga sztuki”. Współproducent warstwy dźwiękowej wystawy —–*+„Meerschmerz – może współdzielne” we wrocławskiej galerii Studio BWA Wrocław.

www.facebook.com/wojtekfurmaniak80

fot. Filip Basara

...