Joga Sztuki #9

Joga Sztuki #9
muzyczno-relaksacyjne spotkanie

czwartek, 13.08.2020, godz. 19.00

galeria Studio BWA Wrocław

ul. Ruska 46a / III piętro


Już po raz dziewiąty zapraszamy do galerii Studio BWA Wrocław na spotkanie z cyklu Joga Sztuki. Ze względu na znajome wszystkim okoliczności spotykamy się osobiście w galerii po raz pierwszy w tym roku.

Tradycyjnie, Gosia „Guka” Proć poprowadzi dla Was praktykę jogi, a Wojtek Furmaniak przygotuje ścieżkę dźwiękową, która będzie temu towarzyszyć. Ze względu na letnią przerwę programową w galerii Studio, tym razem spotykamy się w pustej przestrzeni galerii i wykorzystamy ten fakt, jako swego rodzaju tło dla nowego początku, reset i restart. Zapraszamy Was do wieczoru przepełnionego muzyką i spokojną praktyką jogi, w przestrzeni otwartej dla każdego.

Zapisy:
Prosimy o wcześniejsze zapisy pod adresem: n.barczynska@bwa.wroc.pl (w tytule maila prosimy wpisać JOGA SZTUKI, w treści podać swoje imię i nazwisko). Ilość miejsc jest ograniczona, zatem zapisy są koniecznością. Prosimy rownież o przyniesienie ze soba maty oraz poinformowanie nas o jakichkolwiek dolegliwościach zdrowotnych w mailu lub przed zajęciami.

O prowadzących:

Wojtek Furmaniak – didżej, promotor muzyczny z Wrocławia, członek kolektywu Food Think Tank, autor muzyki do projektów grupy oraz filmu „Korzeń”, odpowiedzialny za projekty „Odcinka” oraz „Joga sztuki”. Współproducent warstwy dźwiękowej wystawy —–*+„Meerschmerz – może współdzielne” we wrocławskiej galerii Studio BWA Wrocław.

www.facebook.com/wojtekfurmaniak80

Gosia Proć / Guka Pitu to wrocławianka mieszkająca w Zurychu, lecz zakochana w Stambule, w którym mieszkała przez chwile i dokąd wraca co roku po inspiracje. Od kilku lat prowadzi zajęcia i warsztaty w Zurychu, oraz gdzie ja wiatr poniesie. Joga, choć obecna jest w jej życiu od dawna, zupełnie zawładnęła jej codziennością, gdy ponad trzy lata temu rozpoczęła kurs nauczycielski jogi vinyasa flow w szkole POP UP YOGA w Zurychu. Uczestniczyła tez w warsztatach prowadzonych przez takich nauczycieli jak: David Regelin, Mary Dana Abott, Cuchirra, Adam Husler. Na początku ubiegłego roku ukończyła kolejny kurs nauczycielski, tym razem jogi hatha, w szkole Jeevmoksha Gurukul w Indiach.

www.gukapitu.com / www.instagram.com/guka_pitu

...